שקיות אל בד – הכי פרקטי שיש!

שקיות אל בד

מי שלא מכיר את שקיות ה"אל בד", כנראה שלא היה בסביבה בשנים האחרונות. עם התפתחות המגמה לשמירה על איכות הסביבה, תוך צמצום צריכת מוצרים מזהמים ובלתי מתכלים, הגיע גם תורן של שקיות ה-אל בד. מהן אותן השקיות ומדוע חשוב להשתמש בהן?

מהן שקיות אל בד?

נתחיל ונדגיש כי שקיות אל בד אינן טרנד שיחלוף, אלא כזה שרק ילך ויגדל עם התפשטות התנועות לשמירה על כדור הארץ ואיכות הסביבה. שקיות האל בד, הן שקיות רב פעמיות הנחשבות כאקולוגיות וידידותיות לסביבה הניתנות לשימוש חוזר רב פעמי ולכן, גם חזקות ועמידות לאורך זמן. 

פוליעד מתמחה בייצור שקיות ממותגות לעסקים כמו כן , שקיות אל בד ניתנות לעיצוב בהתאמה לפי סוג השקית, גודל, צבע, כמות או כל דרישה נוספת שישנה. 

שקיות אל בד – שיווק בדיוק

מה שאנו אוהבים בשקיות האל בד שלנו, הוא שהלקוח מרוויח פעמיים – גם שומר על איכות הסביבה וגם יש בידיו כלי שיווקי רב פעמי ממדרגה ראשונה בעלות מינימלית במיוחד, שכן, עלותה של השקית אינו גבוה כלל בהתחשב באקט השיווקי אותו היא עושה בעבור בית העסק/ המפעל/ חנות/ אחר. 

כאשר לקוח מבקש להזמין שקיות אל בד, אנו מסייעים לו בכל הנדרש:

  • כמות.
  • עיצוב לוגו/ הדפס אחר.
  • סוג השקיות המתאים – שקיות אל בד עם למינציה, שקיות אל בד מתקפלות, שקיות אל בד עם חור נשיאה, שקיות אל בד עם שרוך (לבתי מלון/ כביסה), שקיות אל בד לחוף הים, שקיות אל בד עם רוכסן.
  • שקיות אל בד עם לוגו מודפס.
  • שקיות אל בד בצבעים וגדלים לבחירה. 
  • הדפסה צבעונית עד 6 צבעים. 

כל אחת מסוגי השקיות המצוינות לעיל, נחשבת לכלי שיווקי פאסיבי נהדר, בטח ובטח כאשר השקית מעוצבת בצורה מדליקה וצבעונית. 

לאילו עסקים מתאימות שקיות אל בד?

שקיות אל בד מתאימות לכל מקום, לכל עסק, לכל מוסד ולכל מי שהסביבה יקרה לליבו.

לעסקים – שקיות אל בד עושות שרות שיווקי ממדרגה ראשונה, מבלי שהעסק יצטרך להשקיע מעבר לעלות השקית עצמה.

לפרטי – שימוש רב פעמי בשקית יפה, איכותית שנראית טוב ומביאה בשורה לשמירה על איכות הסביבה.

שקיות אל בד הן רווח סביבתי, אקולוגי מתבקש! הזמינו כעת!

היכן מומלץ לרכוש שקיות אל בד?

שקיות אל בד ניתן לרכוש היום בקלות יתרה תוך שיטוט מהיר ברשת, אך על מנת לדעת איזו חברה/ ספק מומלצים, עדיף להשקיע מעט יותר בחיפושים.

חברת א.נ. פוליעד מתמחה בייצור ושיווק שקיות ויריעות ניילון/ נייר שונות מזה שנים רבות ומוכרת בזכות שמירתה על סטנדרטים בלתי מתפשרים מול קהל לקוחותיה הגדול.

שקיות האל בד שלנו מוכרות באיכותן, וזקן ועמידותן לאורך זמן, תוך הקפדה על איכות החומר ואיכות ההדפסות. 

אנו מקפידים להתעדכן בכל מה שחדש בתחום ומפתחים מוצרים חדשים והאחרון שבהם הוא שקית ניילון הנמסה במים המתאימה לבתי חולים ועוד מוצרים אחרים עפ"י צורך ודרישה. 

הזמנה

שקיות אל בד הן פתרון משלם לעסק, כל שנותר לכם לעשות כעת הוא לצור עמנו קשר ולבצע את ההזמנה בקלות ובמהירות. 

אם אינכם יודעים באיזו סוג של שקית אל בד לבחור, או איזו שקית מתאימה לכם, נסייע לכם גם בזה עפ"י התאמת השקית לצורך המדויק שלכם, התאמת הלוגו לגודל השקית והצבעים.

בין לקוחותינו נמצאים: רמי לוי שיווק השקמה, ניצת הדובדבן , קליית הטיב, גג לחיות- חנות למזון וציוד לבע"ח ועוד לקוחות רבים נוספים כמו מאפיות, מרכולים, רשתות הנעלה ופארם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קראו גם על: שקיות לקפה