שקיות בגדלים שונים לתעשייה

שקיות ניילון

קשה לתאר כיצד היה שורד עולם הייצור וגם השיווק ללא שקיות בגדלים שונים לתעשייה. היום בעידן של ייצור מוצרים ושיווק מאסיבי, בעידן השפע של המותגים, כיצד מגיעים המוצרים הללו לכל נקודת שיווק אם לא באמצעות שקיות לאריזה. השקיות הן אלה שעוזרות לשמור על המוצרים, על הסדר, ועל קטגוריות השיווק. בכל מחסן של שיווק אפשר לראות היום משטחים עמוסים בשקיות בהן נארזים מוצרים שונים, שכן זו הדרך היחידה לארוז אותם. שקית הייתה ונשארה האמצעי הכי קל לאריזה, ויש היום חומרים שונים שהתפקיד שלהם זה להשביח את איכות השקיות כדי שיוכלו לזאת כמה שיותר משקל, שלא ייקרעו, ייסדקו או יינזקו ויוכלו לשמור הרמטית על התכולה שבתוכן. התעשייה שמשתמשת בשקיות היא תעשיית המזון, הירקות, הפירות ועוד.

איך משדרגים שקיות בגדלים שונים לתעשייה?

כדי לשפר את האיכות של שקיות הניילון ובעיקר הממותגות. מפעל שעוסק בייצור שקיות בגדלים שונים לתעשייה, מוסיף לחומר ממנו הן עשויות חומרים כימיים שיש להם תפקיד ביצירת יתרונות ותכונות נוספים לשקיות כמו למשך הארכת אורך חיי המדף של מוצרי מזון ועוד. בעידן הנוכחי לאורך חיי המדף יש ערך כספי וככל שמוצר יכול להישאר כמה שיותר זמן על המדף, כך הוא יכול בסופו של דבר להיות משווק, לכן כאשר מדובר באריזה של מוצרי מזון, יש משמעות ליתרונות של השקית בשמירה על טריות ועוד. בתהליך הייצור של השקיות הללו, מוסיפים קבוצת כימיקלים שונים במהלך עיבוד חומר הגלם עצמו, כך שהשקיות יכולות כבר "להתנהג" אחרת ויש להן תכונות אחרות שרוצים לייחס להן.

שהשקית לא תדהה- חושבים על הכול!

הם התפתחויות טכנולוגיות ומוצרי מעבדה, היום חושבים על כל רכיב בייצור מוצרים וגם שקיות בגדלים שונים לתעשייה. גם התחרות גורמת ליצרנים לייצר את הכי טוב שהם יכולים, וגם את שקיות הניילון הכי איכותיות. שמש ישירה על שקית ניילון מודפסת עלולה לגרום לה להיסדק ולדהות, לכן יש חומרים שכל מפעל בנוסחה סודית שלו, מוסיף לחומר הגלם של הניילון הפוליאתילן כדי לייצר שקית יותר חזקה, אטומה וכזו שלא דוהה בשמש. חומרים כמו: UVI ו- UVA (ultraviolet light inhibitor / ultraviolet light absorber מגנים על השקית וגם הזרקת UV מונעת דהייה של צבע מהשקית.

אנחנו בעידן השקיות!

אין שום תחליף לשקיות בתהליך הייצור. אלה יכולות להיות שקיות למוצרי מזון, שקיות מודפסות למוצרים קפואים, שקיות למוצרי לחם, שקיות לחטיפים ועוד. עולם השיווק עבר כבר מזמן לאריזות משובחות ואלה נארזות בשקיות ניילון גדולות לפני שהם משונעות לנקודות השיווק. שקיות בגדלים שונים לתעשייה מבוקשות מאוד ואמורות להיות מיוצרות היום מחומרים משובחים ואמינים.

קרא עוד: שקיות נייר ממותגות