שקיות ואקום למזון – בחירה מעולה!

שקיות ואקום למזון

בכל בית, בכל מטבח ובכל מקום בו מכינים מזון, קיימת דרישה בסיסית והיא – לשמר את טריות המזון לאורך זמן מבלי שיתקלקל. 

ישנם פתרונות רבים לנושא שימור טריות המזון ואחד היעילים שבהם הוא באמצעות שקיות ואקום למזון, המאפשרות לשמור על טריותו לאורך זמן, כמו גם, לשמור מפני השפעות סביבתיות שונות העלולות לפגום בו.

חברתנו ידועה בייצור שקיות ממותגות לחברות ועסקים הגדולים בשוק אך מתמחה בין היתר גם בשקיות ואקום למזון.

מחפשים פתרון לשמירת טריות המזון? הגעתם למקום הנכון, צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו ונשמח לסייע לכם בהתאמת שקיות ואקום למזון, עפ"י דרישה, צורך וכמות. 

שקיות ואקום למזון – האם באמת זה עובד?

האמת, שהצורך בשקיות ואקום לשמירה על המזון, נולד עוד לפני שידעו איך עושים זאת.

למזלנו, יחד עם הזמן, התפתחה גם הטכנולוגיה שגילתה כי, ע"י יצירת ואקום בתוך שקית ויניקת האוויר שבתוכה – מתקבלת אטימה הרמטית של המזון (או כל דבר אחר אשר נמצא בפנים) והיא זו אשר מסייעת לשמירה על טריות/ שלמות התוכן מפני חיידקים, פטריות ועובש.
מה שאנחנו בפוליעד מאד אוהבים בשקיות ואקום למזון הוא, שהלקוח מקבל מקסימום הגנה במינימום מחיר ובכל גודל וכמות שירצה. שקיות ואקום למזון, בדרך אליכם. 

אז לשאלתכם – האם זה עובד? כן, בהחלט כן!

שקיות ואקום למזון – היתרונות שעושים את ההבדל

מצחיק לחשוב שמוצר פשוט כל כך, עושה הבדל משמעותי כל כך בכל הקשור לאחסון ושמירה על המזון הטרי שלנו, אך זה מה ששקיות ואקום עושות באמת. הבאנו לפניכם כמה מיתרונותיו הבולטים של מוצר ייחודי זה:

  • חיסכון בכסף – כאשר המזון לא נשמר כראוי, הוא מתקלקל במהירות, מקבל עובש ומתכסה בפטריות. אחסון בתנאים לא מתאימים, מזרזים את הדרך לפח וחבל שכך, הבזבוז המיותר של כסף ומזון יכול להימנע ע"י פתרון פשוט וזול – שקיות וואקום למזון משמרות את המזון בצורה מושלמת ולאורך זמן, כך שלא תזרקו את המזון לפח תוך זמן קצר וכך תחסכו הוצאות מיותרות לקניות של מזון.
  • הארכת חיי מדף – לבעלי עסקי המזון שבינינו מוכרת מאד הבעיה כיצד להאריך את חיי המוצר (בעיקר כאשר מדובר במזון). שקיות ואקום למזון פותר את הבעיה ומאריכות את הזמן כמעט פי 3 מתאריך התפוגה המקורי ואם זה לא חיסכון, אז מה כן?
  • הקטנת נפח תוכן השקית – שקיות וואקום למזון, מקטינות משמעותית את נפח הפריטים שבתוכן עקב יניקת כל האוויר מהן ולכן, אם אתם צריכים מקום פנוי במקרר או במזווה, שקיות ואקום למזון – הן פתרון מושלם.
  • חוזק ועמידות – שקיות ואקום למזון הינן שקיות חזקות ביותר ועמידות.
  • בבית ובחוץ – שקיות ואקום למזון אידאליות מאד לטיולים, לשמירה בתוך צידנית. גם תישמר הטריות וגם המזון לא ישפך בדרך.

לאילו שימושים מתאימות שקיות ואקום למזון?

שקיות הואקום למזון מגנות על טריות, איכות וטעם המזון שבתוכן לאורך זמן ומתאימות לשימושים הבאים:

שמירה על בישול ומזון ביתי, כמו למשל שמירה על בשר, שמירה על דגים, גבינות, ירקות ופירות ונוספים.

לעסקי המזון למיניהם, שקיות ואקום למסעדות, חברות קייטרינג, תעשייה וכדומה. 

היכן רוכשים שקיות ואקום למזון?

אם אתם מחפשים שקיות ואקום למזון, חברת פוליעד היא הכתובת שלכם, בין שלל המוצרים שלנו ישנן סוגי שקיות שונות מניילון, מנייר, שקיות ממותגות, שקיות מודפסות עם לוגו החברה/ העסק, שקיות "גופיה" ועוד סוגים רבים אחרים של שקיות ויריעות אותן תוכלו לראות באתר שלנו. 

לקוחותינו בפריסה ארצית בניהם: מאפיות, מחלבות, מכבסות, קופות חולים, חברות אופנה, סופרמרקטים, חברות צעצועים, מפעלי תעשייה רבים ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.