שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש

שקיות וגלילים מפלסטיק

אורח החיים היום, לא מאפשר לאנשים עובדים לעסוק יותר מדי בעבודות תחזוקת הבית והחיים. אם בעבר נשים לא היו עובדות ולכן היה להן זמן, לכבד וגם לגהץ ולעמלן חולצות מכופתרות, היום התהפך המצב לגמרי. נשים עובדות בדיוק כמו גברים, הן לא נמצאות בבית, ולעתים ממש עד שעות מאוחרות והן נעזרות בהרבה שירותים חיצוניים כדי לשרוד מול קריירה, גידול ילדים ובית.

לצד ההתפתחות של הנשים, קורה גם משהו לצעירים. רובם אחרי צבא (מי שלא נוסע לטיול הגדול) הולך לגור לבד. הרצון לעצמאות ולניסיון חיים מוביל אותם לשם, וזה גם אומר שהם זקוקים לשירותים של תחזוקת החיים שלהם, ואנחנו מתכוונים בין השאר לכביסה. גם הם וגם הסטודנטים הרבים, שלעתים לא מחזיקים מכונת כביסה במעונם הסטודנטיאלי, מבצעים את עבודות הכביסה במכבסות ומקבלים כבסיסה נקייה ומקופלת שמדיפה ריח נעים. אורח החיים הזה של שימוש במכבסות חוץ, גרם לנישה גדולה מאוד של ייצור שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש, ובמיוחד בעידן הזה. הדרישה לכביסה מהמכבסות היום היא פי כמה וכמה ממה שהיה פעם. זה בהחלט משקף את אורח החיים העצמאי היום ואת הצורך בשירותים שמקלים על החיים.

שקיות זה מיתוג- שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש

היום כל מוצר עוזר למיתוג לכן, גם מכבסה שמזמינה שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש, לאריזת הכביסה, עושה את זה לרוב עם הדפסה של שם המכבסה עליה. זהו חלק מהמיתוג שלה וזה בהחלט עשוי להביא לה עוד לקוחות חדשים. לכל מכבסה יש את שיטות הכביסה והמכונות שלה, המרכך שלה והריח שנודף ממנה. אם תעברו ליד מכבסה תוכלו להריח גם שדות לבנדר או כל פריחה אחרת נהדרת כי היום כביסה במכבסה מעניקה את מלוא תשומת הלב והריח לכל פריט. אנשים נוהגים היום לשלוח כמעט כל פריט כביסה למכבסה אם זה מעילים לניקוי יבש, מצעים, ביגוד יום יומי וגם וילונות ושטיחים. אנשים לא רוצים יותר להתעסק עם כביסה ומעדיפים לשלם קצת ולקבל את הכול מקופל ומדיף ניחוח נעים. זה באמת חוסך הרבה זמן וטרחה.

אז איך מייצרים שקיות וגלילים למכבסות?

שקיות וגלילים מפלסטיק, כאלה שיש בכל מכבסה היום, מייצרים מנפט.  הנפט מגיע מעמקי האדמה מבתי הזיקוק ועובר עיבוד ותהליכים שהופכים אותו לפוליאתילן. זהו חומר דמוי גרגרי פלסטיק. הוא מהווה את החומר הבסיסי ממנו מיוצרות שקיות ניילון וגם למכבסות. הוא מגיע ארוז בשקיות פלסטיק, ובמפעל עובר למכונה שנקראת אקסטרודר. זוהי מכונה גדולה וגובהה, ובאמצעותה עובר חומר הגלם התכה, ניפוח וגלגול עד להפיכתו ליריעה שטוחה. זו יוצאת חמה מאוד, ובתהליך של העלאת היריעות הללו, הן מתקררות ומהן מייצרים שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש.  לאחר מכן עוברים התוצרים להדפסה לפי דרישת הלקוח.

קרא עוד: שקיות ניילון ממותגות