שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות

עם התגברות תנועת הירוקים בעולם, אנו רואים פחות ופחות שימוש בפלסטיק, או מוצרים מפלסטיק. כיום, העולם מודע יותר לנזקים אודות הפלסטיק ומדינות כמו סין, צרפת, רואנדה, איטליה ונוספות אוסרות את השימוש בשקיות פלסטיק באופן מלא או באופן חלקי בשטחן וגם כאן בארץ, נוכל לראות פחות פחות שימושים בשקיות פלסטיק ויותר שימוש בשקיות מחומרים שונים ומתכלים, המוגדרים ידידותיים לסביבה כמו למשל, שקיות נייר ממותגות. 

שקיות נייר ממותגות – מי צריך?

ניתן לומר כי השימוש בשקיות נייר ממותגות צריך כל עסק אשר נעזר בשקיות עבור לקוחותיו הקונים. שקיות נייר ממותגות מתאימות גם לאירועי חברה, יח"צ/ שיווק ומכירות, לתערוכות בהן מחלקים מתנות ומוצרים שונים וכיוב. 

מחפשים שקיות נייר ממותגות לעסק/ לחברה? צרו איתנו קשר, נשמח לסייע לכם בכל הדרוש. 

היכן כדאי להזמין שקיות נייר ממותגות?

אם אתם זקוקים לשקיות נייר ממותגות לעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון והטוב ביותר. 

לחברת א.נ. פוליעד, שוק לקוחות רחב מתחומים שונים, כמו למשל קופות חולים, חברות ביגוד שונות, סופרמרקטים, מאפיות, עסקים שונים, מפעלים ועוד.

א.נ פוליעד תעשיות מעניקה שירות לחברות/ עסקים/ מפעלים/ קופ"ח/ חברות אפנה/ מרכולים/ מאפיות ועוד רבים אחרים. אנו עומדים בהזמנות בכל גודל נדרש ובלוחות זמני אספקה קשוחים ביותר, תוך הקפדה על איכות ושירות לקוחות בלתי מתפשרים.

שקיות נייר ממותגות – מחשבה ירוקה

אנו בפוליעד, קשובים למה שקורה מסביבנו ולכן, חלק בלתי נפרד מפס הייצור שלנו, הוא שקיות נייר ממותגות, שכן, מתוך מחשבה ירוקה וכוונה על שמירת איכות הסביבה, אנו מייצרים שקיות נייר שונות, ממותגות, בגדלים שונים ובאיזה עיצוב שתרצו.

את שקיות הנייר הממותגות שלנו ניתן למחזר כמה פעמים שרוצים, שכן, השקיות שלנו חזקות ועמידות מאד, מסוגלות לשאת משקלים מבלי להיקרע. 

בעלי עסקים אשר משתמשים בשקיות נייר ממותגות עבור העסק שלהם, זוכים לתגובות חיוביות מצד הלקוחות אשר מגיעים לעסק, להבדיל מעסקים אשר ממשיכים להשתמש בשקיות ניילון רגילות.

יתרון שיווקי לשקיות נייר ממותגות

לשקיות נייר יש יתרון על פני שקיות ניילון והוא הנראות. מוצרים המוצגים בתוך שקית נייר, תמיד יראו טוב יותר ושיווקיים יותר, מאותם המוצרים בשקית ניילון רגילה.

האטימות של שקית הנייר הממותגת, מאפשרת להצניע/ להסתיר את מה שבתוכן ולכן, רוב שקיות הנייר הממותגות נועדו בדר"כ למתנות או לאירועי קד"מ ויח"צ, שכן התחושה, כאשר אתם מקבלים מוצרים בתוך שקית נייר ממותגת היא תחושה אסתטית, יוקרתית לעיתים (ראו רשתות הפארם השונות) ותמיד כייף לקבל שקית שכזו. 

ביצוע הזמנה לשקיות נייר עם פוליעד

הזמנת שקיות נייר ממותגות מאד קלה לביצוע: יוצרים קשר עם נציגי המכירות שלנו אשר ישמחו לעזור בכל הנדרש לכם, הן בכמות והן בעיצוב השקית, כל שאנו זקוקים לו הוא הקובץ הגרפי המתאים אותו נלביש על השקית. לאחר אישור מצדכם, נוריד את ההזמנה לפס הייצור ונעדכן אתכם כאשר נצא לדרך ונגיע אליכם בהקדם האפשרי. 

אנו אוהבים להעניק מענה כולל תחת קורת גג אחת ולכן, תוכלו למצוא אצלנו בין היתר, שקיות למכבסות, שקיות בגדלים שונים, שקיות ניילון מודפסות, שקיות עם פס סגר, שקיות לעיתונים ומגזינים ועוד סוגים רבים אחרים. 

הזמנת שקיות נייר ממותגות עם פוליעד, מבטיחה ללקוח איכות במוצר ואיכות בשירות הלקוחות. אנו עושים מאמצים מרובים על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הנוגע לחומרי הגלם מהם אנו מייצרים את השקיות השונות, כך שהן מסוגלות לשאת משקלים גדולים מבלי להיקרע ומבלי שהידיות תישמטנה והן יחזיקו מעמד לאורך זמן. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

א.נ. פוליעד.