שרינק פוליאתילן

שרינק פוליאתילן

ישנם מוצרים אשר הדרך היחידה לארוז אותם היא באמצעות יריעות שרינק פוליאתילן בלבד, שכן, הגודל והמשקל של המוצרים המתעתדים להיארז, מבקשים אופן אריזה הדוק יותר וחזק יותר.

אנו מניחים כי ראיתם מדי פעם ברחוב ליד אתרי בנייה מארזים גדולים ביותר של חומרי בנייה/ כלים סניטרים, עטופים והדוקים בניילון חזק ועמיד, או ליד סופרמרקט הונחו ארוזים מגדלים של בקבוקי מים מינרליים צמודים, צמודים וארוזים היטב, אלו הן יריעות שרינק פוליאתילן אשר שומרות על המוצרים הרגישים, מונעות לכלוך ואבק ומבטיחות של שלמותם עד לרגע השימוש. 

א.נ. פוליעד מתמחה בייצור יריעות שרינק פוליאתילן למפעלי תעשייה, בנייה, חקלאות ועוד. זקוקים ליריעות שרינק פוליאתילן עבור אריזות מוצרים? צרו קשר כעת!

מה זה בכלל שרינק פוליאתילן?

שרינק פוליאתילן הוא יריעת ניילון רחבה עשויה פוליאתילן המשמשת לאריזה קמעונאית, תעשייתית וחקלאית. כאשר מדובר במארזים גדולים ומסיביים העלולים להיפגע, או ליפול, במהלך ההובלות השונות, נדרשת שיטת אריזה אחרת, מסיבית והדוקה וכאן נכנסת שיטת השרינק (כיווץ) אשר בעזרת חום, מכווצת ומהדקת את יריעת הפוליאתילן על גבי המוצרים באופן מקסימלי, וכך הם נשמרים בצורה טובה ומוגנת ביותר. 

הפוליאתילן הוא חומר שקוף למחצה ובעל התנגדות לקריעה, כמו גם חסין מפני פטריות ועמיד בפני מים וניתן להלחימו באופן מושלם לסגירת האריזות.

כאשר משלבים את השניים- החומר- פוליאתילן והשיטה- שרינק, מתקבלת אריזה חזקה, עמידה בפני רטיבות ולחות, אשר מבטיחה את שלמות המוצרים הארוזים. 

למי מתאים שרינק פוליאתילן?

עסקים אשר להם מוצרים המיועדים להובלה גדולה במארזים עמוסים במוצרים אשר יש חשש כי יפגעו. ניקח למשל את תעשיית המזון: אנו יכולים לראות מארזים גדולים של בקבוקים, קופס' שימורים, חיתולים, נייר טואלט, מוצרי חלב ועוד אחרים, ארוזים היטב ובאופן הדוק בשרינק פוליאתילן. בתעשיית התרופות/ קוסמטיקה: בשמים, קרמים, מוצרים עדינים ושבירים יהיו ארוזים היטב כך שלא יישברו בדרך, תעשיית הבנייה: לבנים, אריחים, כלים סניטריים, פריטים דקורטיביים, ריהוט וכיו"ב. ענף החקלאות נעזר גם הוא בשרינק פוליאתילן לאריזות הפירות והירקות השונים, כך שומרים על טריותם ואיכותם. 

היכן מומלץ להזמין שרינק פוליאתילן?

חברת א.נ. פוליעד היא חברה וותיקה, אמינה ומוכרת ביותר בתחום ייצור יריעות שרינק פוליאתילן. אנו מייצרים יריעות שרינק פוליאתילן איכותיות ביותר וברמת גימור גבוהה במיוחד, אשר מגנות על המוצרים הארוזים מפני אבק ולכלוך העלולים להצטבר עליהם.

אנו קשובים ביותר לרצון לקוחותינו ומאפשרים לכם להזמין שרינק פוליאתילן מודפס עפ"י דרישה. 

חברת א.נ. פוליעד משווקת יריעות שרינק פוליאתילן למפעלים ועסקים רבים בכל רחבי הארץ ואנו ערוכים להתמודד עם כל גודל של הזמנה בכל לו"ז שתבקשו. 

מדוע לבחור בא.נ. פוליעד?

מן הטעם הפשוט שאנו מנוסים ומקצועיים בתחומנו. פס הייצור שלנו משולב מכונות מתקדמות ביותר ואנו תמיד מחפשים דרכים חדשות לפיתוח מוצרים חדשים כמו למשל ליין שקיות נמסות במים עבור בתי חולים ומכבסות ועוד חידושים אחרים בדרך.  

כאן באתר תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים הרחב שלנו, בין היתר: 

  • שקיות בגדלים שונים לתעשיות השונות
  • שקיות בגודל ענק לכיסוי משטחים גדולים
  • יריעות שרינק פוליאתילן
  • שקיות עם פס סגר הרמטי
  • שקיות מתכלות.
  • שקיות ממוחזרות
  • שקיות וואקום למזון
  • שקיות ניילון ממותגות

כמו גם, תוכלו למצוא אצלנו מלאי קבוע של מוצרי מדף רבים למשל: שקיות ניילון רגילות, שקיות "גופיה" אשפתוניות בגדלים שונים ועוד מוצרים רבים נוספים.

אנו עוסקים בתעשיית הניילון והאריזות וחשוב לנו שלא לפגוע באיכות הסביבה ולכן, כל השקיות שלנו ניתנות למיחזור, כך שהרווח שלכם הוא כפול: פעם אחת באיכות המוצר שלנו ופעם שנייה בעשייה למען איכות הסביבה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.